Witaj Pilocie! FSX, FS2004, Flight, Rise of Flight, Lock On, DCS, Condor, Take on Helicopters, IL-2...


Digital Combat Simulator

Flight Simulator oraz P3D

Seria IL-2

Take on Helicopters

Condor Soaring Simulator

Rise of Flight

Falcon Allied Force

Testy Sprzętu

Startujemy !

Historia

Reportaże

Osoby współpracujące z serwisem

KONTAKT:  OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE Z SERWISEM

Uwaga: bardzo proszę nie przysyłać maili typu "dlaczego gra mi nie działa", czy "jak podłączyć joya" albo "podeślij mi klawisze do symulatora" itp. Sprawą techniczną działania symulatorów jak i kompatybilnością zajmują się serwisy techniczne producentów gier i tam proszę kierować takie zapytania. Odpowiedzi na pytania można też ew. wyjaśnić na naszym Forum (stanowczo radzę skorzystać wpierw z opcji "szukaj"!). Serwis też nie wspiera wydań pirackich jakichkolwiek programów. Chcesz by symulator ci działał? Wpierw kup oryginał! 


 obrazekYoYo: Zainteresował się lotnictwem już w brzuszku mamuśki, kiedy to pępowinę układał sobie na kształt drążka sterowego. Z czasem kombinezon wysokościowy nie wytrzymał i wyszedł na świat. Przygodę z samolotami kontynuował jako modelarz w Grudziądzu, potem w Warszawie (I miejsce w mistrzostwach w PKiN w Warszawie jakoś w 1989). Potem przyszedł czas na symulatory (Flanker i gwiazdoloty). Gdzieś po drodze w ramach patosu był nawet egzamin do Dęblina, ale losy potoczyły się zgoła inaczej. W końcu 2001 swoje zainteresowania zaczął przelewać w postaci skleconych zdań na www i tak powstał serwis „IL-2 by YoYo”, który z czasem przekształcił się w ogólny serwis YoYosims na temat symulatorów. Dzięki niesłabnącej pasji lotnictwem, kontynuuje misję szerzenia propagandy na temat symulatorów lotniczych. 
Działy na stronie: Wszystkie i Wszystko ( red. naczelny, właściciel serwisu ). Napisz do Yoyka:   obrazek

obrazek

Elwood: ur.niekreślono. Pojawia się i znika jak na prawdziwego Ponurego przystało. Zainteresowania: lotnictwo, samochody (kocha Polonezy, ale obecnie też przelewa swoją miłość bliźniaczą na ciężarówki firmy MAN) i wszystkie dane w encyklopediach w kolejności chronologicznej. Radionamiernik ma nastawiony głównie na Pomorze. Jego teksty przeszły już do legendy i do dziś wracając do nich po raz enty wywołują uśmiech na ustach zgoła niekonwencjonalnym podejściem do iłkowego światka i brygad kiedyś w nim uczestniczących. 

 
 
Działy: Historia, Opowiadanka, Opinie na temat serii IL-2. Napisz do Elwooda: MIA

obrazek

Darek Kołodziejski: ur.kiedyś. Wychował się w Gnieździe Orląt, ale nie chodzi tutaj o ornitologiczną ciekawostkę. Z dęblińską szkołą WSOSP jest związany nie tylko emocjonalnie ale i rodzinnie (Tata wykłada w Katedrze Płatowca i Silnika). Interesuje się symulatorami praktycznie od kiedy zaczęły one wchodzić na rynek, na ich potrzeby wykonuje również świetne malowania (IL-2, czy FS2004) ale na jego półce można też dostrzec modele czołgów czy parowozów. Miejsce zamieszkania to obecnie Dęblin.

 
 
Działy: Falcon 4, FS2004. Napisz do Darka:    obrazek

josivJosiv: Wybitny i namiętny cyklista. Posiadacz 365 rowerów – każdy na inny dzień roku. W wieku dwóch lat opanował podstawy elektroniki, w wieku czterech lat zbudował swoją pierwszą bombę wodorową. W wieku sześciu lat wyjechał na krótko na Bliski Wschód. Nie wiadomo czym się tam zajmował ani gdzie dokładnie przebywał ale wiele wskazuje na to, że iracki atak na USS Stark, który miał miejsce właśnie w tamtym okresie nie może być zwykłym zbiegiem okoliczności. W jego pobliżu żaden sprzęt elektroniczny nie jest bezpieczny – próbuje rozmontować i hakować wszystko. Pierwszą jego ofiarą padł zegarek z kalkulatorem, który dostał na komunię i przerobił na iPoda z ekranem dotykowym. Miłośnik lotnictwa, otrzymał zakaz wstępu na wszystkie europejskie lotniska za wielokrotne podejmowanie prób kradzieży samolotów. W światku symulatorów lotniczych słynie ze strzelania nawet do swoich skrzydłowych. Nie używa klawiatury i myszy, zamiast tego korzystając z portu USB podłącza siebie samego bezpośrednio do komputera. W dodatku leń bo sam ściągnął swoją biografie ze strony ekipy egregorikoi

Wsparcie techniczne, webmaster. Napisz do Josa:    obrazek
Tags: 
ndz., 10/10/2010 - 00:00 -- YoYo

aerosoft.jpg capitan_sim.jpg  pilots.jpg

   

Partnerzy serwisu