Subscribe to RSS - Recenzja
Witaj Pilocie! FSX, FS2004, Flight, Rise of Flight, Lock On, DCS, Condor, Take on Helicopters, IL-2...


Digital Combat Simulator

Flight Simulator oraz P3D

Seria IL-2

Take on Helicopters

Condor Soaring Simulator

Rise of Flight

Falcon Allied Force

Testy Sprzętu

Startujemy !

Historia

Reportaże

Marzec 2019

He-111 P-2 od Aeroplane Heaven

Osoby, które czekają na model Heinkel He-111 P.2 od Aeroplane Heaven mogą już szykować swoją kartę kredytową do zakupu. Jeszcze nie ale lada chwila model bowiem powinien pojawić się w sprzedaży. Dodatek ma wyjść do FSX-P3Dv3 oraz opcjonalnie dla P3Dv4.4. Dla tego ostatniego wyjdzie w formie z teksturami PBR, które można już podziwiać na profilu FB wydawcy. Dodatek wyjdzie bezpośrednio u Aeroplane Heaven i ich stronę należy śledzić w sprawie premiery modelu słynnego niemieckiego bombowca. Trzeba przyznać, że efekt PBR u producenta modelu Heinkla wyszedł bardzo ładnie i faktycznie jest na czym „zawiesić oko”. Warto też dodać, że pakiet będzie oferował alternatywne tekstury zewnętrze z historycznymi oznaczeniami (jako opcja). Premiera już wkrótce zatem można będzie się o tym przekonać samemu. Nowe screeny z nadchodzącym modelem TUTAJ (na profilu FB), a strona Aeroplane Heaven TUTAJ.

pt., 22/03/2019 - 19:15 -- YoYo

Recenzja Pimax5k + VR

Wirtualna rzeczywistość coraz bardziej odciska swoje piętno w tytułach na PC ale także i konsolach nowej generacji. Z jednej strony gogle do VR są rewolucyjnym rozwiązaniem same w sobie, z drugiej to wciąż większe wymagania w zakresie sprzętu który jest w stanie to obsłużyć. VR doskonale sprawdza się pod względem wrażeń i realistyki w symulatorach lotu, to jest pewne. Czy jednak już dziś możemy mówić o pełnej rewolucji w korzystaniu z tego typu tytułów i przerzucać się z monitorów na sprzęt VR? W nowym tekście na stronie postaramy się odpowiedzieć na to pytanie uwzględniać oczywiście główne hobby – symulatory lotu. Na warsztat wrzucamy recenzję zestawu Pimax 5k Plus – jednego z najnowszych produktów na rynku w zakresie gogli wirtualnej rzeczywistości i zarazem oferującego bardzo interesujące parametry, dość ważne dla fanów symulacji lotniczej. Recenzja Pimax 5k+ ląduje w dziale z tekstami dotyczącymi Hardware, a link bezpośredni do nowego artykułu w serwisie TUTAJ.

pon., 11/03/2019 - 09:50 -- YoYo

DCS: MiG-19P Farmer wydany!

Przez wielu oczekiwany, model MiG-19P do DCS od Razbam finalnie ujrzał światło dzienne (i po pewnym przesunięciu premiery po stronie Eagle Dynamics). Model pojawił się obecnie dla wersji Open Beta, ale lada chwila ma trafić do wersji „stabilnej” DCS. Chociaż produkt miał być od razu ukończony, na tę chwilę pojawia się informacja o wczesnym dostępie, jako, że faktycznie moduł wymaga jeszcze poprawek, chociaż i tak co obecnie prezentuje jest na wysokim poziomie realizmu. Dostajemy świetnie wyglądający model pierwszego seryjnie produkowanego radzieckiego myśliwca, który był w stanie przekraczać barierę dźwięku. Uzbrojenie serii „19” z biura MiG-19 było raczej ubogie, dlatego też dostajemy maszynę wyposażoną w działka 30 mm, pociski klasy powietrze-powietrze typu IR, podwieszane wyrzutnie niekierowanych pocisków oraz możliwość przenoszenia bomb o średnim wagomiarze. Model uzupełniono o szereg misji treningowych, a podobno z czasem ma pojawić się kampania dla niego. Bardzo atrakcyjnie wygląda cena. Moduł kosztuje w normalnej cenie 49,99$, ale dzięki bonusom (o ile je mamy w sklepie ED za wcześniejsze zakupy) można z ceną zjechać aż o 15$ co finalnie znaczy, że model dostajemy z 30% -ym upustem na „dzień dobry”. Do modułu dodawana jest także obszerna instrukcja stworzona przez Razbam. Nowy dodatek do DCS można kupić w sklepie DCS TUTAJ.

sob., 02/03/2019 - 08:01 -- YoYo

aerosoft.jpg capitan_sim.jpg  pilots.jpg

   

Partnerzy serwisu