Witaj Pilocie! FSX, FS2004, Flight, Rise of Flight, Lock On, DCS, Condor, Take on Helicopters, IL-2...


Digital Combat Simulator

Flight Simulator oraz P3D

Seria IL-2

Take on Helicopters

Condor Soaring Simulator

Rise of Flight

Falcon Allied Force

Testy Sprzętu

Startujemy !

Historia

Reportaże

Maj 2018

Zapowiedź DCS: F/A-18C i Persian Gulf

Premiera nowych dodatków do DCS coraz bliżej. Kolejno dostaniemy najpierw mapę z częścią Zatoki Perskiej (Cieśnina Ormuz), a tydzień później wytoczy się z hangaru Belsimtek i ED model samolotu F/A-18C "Hornet". Na oba dodatki wiele osób obecnie "ostrzy sobie ząbki". Słusznie, bowiem na pewno w tym przypadku, zarówno mapy jak i nowego modułu warto było czekać. Obecnie dostaniemy (dotyczy zwłaszcza modelu Horneta) betę w ramach wczesnego dostępu. Warto też dodać, że to ostanie chwile na zakup dodatków po promocyjnych cenach w ramach przedsprzedaży. By jednak oba dodatki Wam przybliżyć, wrzucamy dziś tekst, będący wstępnym opisem dodatków. Nie jest pełną recenzją, bo taka być nie może, ale być może tekst odpowie na parę pytań, albo przybliży same nadchodzące dodatki. Zapraszamy, link do nowej treści w serwisie na temat opisu DCS F/A-18C i Persian Gulf TUTAJ.

pt., 18/05/2018 - 22:52 -- YoYo

Recenzje symulatorów F-15 oraz Tomahavk

Dział poświęcony starym symulatorom wzbogaca się o kolejne nowe tytuły z kategorii gier symulacyjnych, które zostały poddane video recenzji przez "nowy80" z naszego Forum. Tym razem doszły kolejne legendarne wydania w postaci gry F-15 Strike Eagle (wydanie z 1984), a także bardzo popularny swego czasu symulator śmigłowca bojowego pod tytułem Tomahawk. Obie recenzje (Tomahawk jest najnowszym omawianym tytułem) lądują oczywiście w dziale Symulatory Retro. Linki do nich (wraz z krótkim opisem oraz zdjęciami) znajdziecie w dziale TUTAJ. Zapraszamy!

sob., 12/05/2018 - 08:44 -- YoYo

Retro "graty" i retro symulatory

Ruszamy od dziś w naszym serwisie z nowym działem - pod tytułem "Symulatory Retro". Dział będzie zawierał głównie video materiały opracowane przez „nowy80” z naszego Forum. Jak sama nazwa wskazuje będzie to pewnego rodzaju cofnięcie w czasie w kontekście symulatorów lotu i przybliżenie widzowi tytułów z początku rozrywki przed monitorem, z czasów Amigi, Commodore 64, Atari, Timexa i ZX Spectrum,  kiedy to rozrywka video jeszcze raczkowała ale jednocześnie wzbudzała tyle emocji, że nie jedna osoba do dziś wspomina te emocje z przed kilkunastu już lat z łezką w oku. Nowy dział wstawiamy do tematu z Innymi Symulatorami, będzie on też uaktualniany o nowe recenzje oraz solucje publikowane na kanale YouTube, tak by wszystko było w jednym miejscu. Link bezpośredni do najnowszego materiały możecie znaleźć TUTAJ (a w tym najnowszą recenzję tytułu F-19 "Stealth Fighter"). Zapraszamy!

wt., 01/05/2018 - 10:01 -- YoYo

aerosoft.jpg capitan_sim.jpg  pilots.jpg

   

Partnerzy serwisu