Witaj Pilocie! FSX, FS2004, Flight, Rise of Flight, Lock On, DCS, Condor, Take on Helicopters, IL-2...


Digital Combat Simulator

Flight Simulator oraz P3D

Seria IL-2

Take on Helicopters

Condor Soaring Simulator

Rise of Flight

Falcon Allied Force

Testy Sprzętu

Startujemy !

Historia

Reportaże

Sierpień 2017

Recenzja dodatku PA-22 Tri Pacer

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą recenzją w serwisie, która tym razem poświęcona jest dodatkowi od firmy Alabeo w postaci modelu samolotu Piper PA-22 „Tri Pacer”. Sam model przeznaczony jest do serii FSX oraz P3D (w tym obecnie do najnowszej wersji P3Dv4). PA-22 to przykład klasycznego samolotu ogólnego stosowania, który dość znacznie wyrył swoje miejsce w powojennej historii lotnictwa cywilnego. Maszyna ta była bardzo popularna o czym świadczy ilość w jakiej PA-22 zszedł z linii montażowych Piper’a. Co do samego modelu, to prezentuje on w sumie typowe podejście firm Alabeo i Carenado do swoich produkcji. Dodatek jednak może urozmaicić nasz hangar addonów do symulatora ale o tym już w treści samej recenzji. Bezpośredni link do nowego tekstu TUTAJ. Zapraszamy!

pt., 25/08/2017 - 22:19 -- YoYo

M20R Ovation dla FSX oraz P3D

Firma Alabeo wydała model samolotu Mooney Airplane Company M20R „Ovation”. Jest to popularny samolot jednosilnikowy typu General Avations, który jest produkowany w różnych wersjach (i z niewielkimi zmianami) w zasadzie od połowy ubiegłego wieku. Co do samego modelu wydanego przez Alabeo, to jest on przeznaczony dla FSX jak i P3D. Jak piszą też autorzy, pakiet z modelem zawiera: kompatybilność z F1 GTN 750 i RXP GNS 530, opcję Cold and Dark start, dodatkowe efekty graficzne (śmigło, refleksy), wysokiej jakości tekstury (w tym 6 malowań) oraz wykonanie modelu 3D, realistyczne zachowanie oraz dźwięki, klikalny i funkcjonalny kokpit. Model samolotu jest w cenie 34,95$ i można go zakupić poprzez stronę producenta TUTAJ. Warto też dodać, że Alabeo tutaj zmieniło już znane z innych modeli figury pilota i pasażera. Dodatkowo w ramach promocji pojawiło się video reklamujące ten model TUTAJ.

wt., 22/08/2017 - 19:46 -- YoYo

Zapowiedź modelu Lockheed "Vega"

Zapowiada się ciekawy model samolotu Lockheed Vega, który pojawi się w drugiej części tego roku do FSX, a także Prepar 3D. Ten typ samolotu latał w dwudziestoleciu międzywojennym (pierwsza połowa) i był wówczas jednym z bardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych samolotów pasażerskich, zwłaszcza w USA. Maszyna zabierała na pokład do 6 pasażerów, a dodatkową sławę Vedze przyniosła niewątpliwie amerykańska pilotka Amelia Earhart, która w 1932 roku samotnie przeleciała tą maszyną nad Atlantykiem z Nowej Fundlandii do Irlandii Północnej. Za model do symulatorów odpowiadać za to będzie nowa firma Wing42, której strona z zapowiedzią modelu właśnie ruszyła. Na stronie można obejrzeć obrazy z tytułowym modelem, a także dowiedzieć się więcej o projekcie. Cenowo, mogłoby być taniej, ponieważ model będzie wyceniony na ok. 50$, chociaż jak sam autor informuje dostaniemy w zamian „szeroki pakiet”, a oprócz tego planowana jest przedsprzedaż modelu we wczesnej fazie z możliwością jego już testowania w najbliższych miesiącach z obniżoną ceną. Strona projektu TUTAJ.

czw., 10/08/2017 - 17:37 -- YoYo

aerosoft.jpg capitan_sim.jpg  pilots.jpg

   

Partnerzy serwisu