Subscribe to YoYoSims RSS
Witaj Pilocie! FSX, FS2004, Flight, Rise of Flight, Lock On, DCS, Condor, Take on Helicopters, IL-2...


Digital Combat Simulator

Flight Simulator oraz P3D

Seria IL-2

Take on Helicopters

Condor Soaring Simulator

Rise of Flight

Falcon Allied Force

Testy Sprzętu

Startujemy !

Historia

Reportaże

Maj 2017

Premiera Prepar3D v4 nadchodzi!

Dzieje się! Nie tak dawno mieliśmy premierę Flight Sim World od DTG jako wczesny dostęp, a dziś następuje przełom w informacjach dotyczących kolejnej wersji Prepar3D. Oczywiście mowa o od dawna zapowiadanym Prepar3D v4, który opiera już się na strukturze 64 bitowej, co zapewni lepsze wykorzystanie pamięci. Lockheed Martin poszedł o krok nawet dalej. Nie czekając na to co się zadzieje z FSW wydaje już Prepar3D v4 w najbliższy wtorek, czyli 30 maja. Nowa wersja na pewno nie jest przełomem i zupełnie nowym tytułem, a ewolucją, dosyć za to interesującą i zapewne zapewniającą większą stabilność i wydajność tytułu. Parę zmian ma zajść graficznych, ale są to zmiany w zasadzie kosmetyczne. Tutaj jednak liczy się nowy engine tego symulatora i to jest to na co wielu entuzjastów serii FSX i P3D czeka. Zapowiedź P3D na stronie oficjalnej stronie można znaleźć TUTAJ, video prezentację TUTAJ, a TUTAJ parę informacji i screenów na Forum ORBX. Warto też dodać, że część producentów robi za darmo updejty (jak np. A2A, info TUTAJ czy FTX) swoich dodatków. O polityce kolejnych producentów dowiemy się pewnie wkrótce. Trochę też informacji (jak i screenów z opcjami itp.) można znaleźć na Forum Avsim w temacie TUTAJ.

wt., 23/05/2017 - 21:00 -- YoYo

Maj - urodziny Forum!

To nie byle data! Nasze Forum (Forum Miłośników Symulatorów Lotniczych), którego celem jest popularyzacja wirtualnego latania jak i wymiana poglądów na temat lotnictwa oraz sprzętów wspierających ma już … 15 lat! Tak, tak, to już prawie tyle, by młody człowiek od urodzenia osiągnął dojrzałość :). Fakt też jest taki, że przez Forum przewinęło się naprawdę wiele osób, a niejedna na nim się wychowała i ukształtowała swoje poglądy. Forum to też najszybsza droga do wymiany poglądów i zasięgnięcia opinii lub uzyskania pomocy od innych użytkowników. Warto też przypomnieć, że staramy się tutaj utrzymać ład i porządek. Unikami błędów, piszemy logicznie i gramatycznie. Staramy się by Forum było źródłem wiedzy dla każdego i uzupełniało naszą opinię o produkcie, firmach i różnych tematach, najczęściej związanych oczywiście z lotnictwem (ale i nie tylko). Trochę też statystyk: Forum posiada ponad 8000 zarejestrowanych użytkowników, a jeśli chodzi o liczbę postów, to przekracza ona 230.000 wpisów! Pozdrowienia dla wszystkich użytkowników i oczywiście zapraszamy do dlaszego dzielenia się swoją wiedzą, a także zapraszamy nowe osoby kochające lotnictwo, latanie i wirtulane podniebne "przygody"! 

pt., 19/05/2017 - 11:40 -- YoYo

Nowy symulator który może namieszać?

Czy tym razem firma Dovetail Games nas zaskoczy? Czy nie będzie to „wtopa” jak to było w przypadku szumnie zapowiadanego Flight School? Możliwe, że karta dla tego producenta się odwróci ponieważ dziś zapowiedziano symulator, który może zastąpić FSX’a oraz P3D. Oczywiście pod warunkiem, że będzie to produkt, który spełni oczekiwania fanów serii Flight Simulator i będzie tak otwarty jak oba tytuły. Firma Dovetail zapowiedziała dziś wydanie tytułu Flight Sim World, który ma aspiracje bycia następcą serii FS. Oczywiście, nie ma co się jeszcze napalać, bowiem takich podejść w historii symulacji na PC było już wiele. Przyjdzie nam dość szybko to ocenić bowiem premiera tytułu datowana jest już na maj (jako wersja z wczesnym dostępem). Flight Sim World zapewne będzie obejmował cały świat. Świadczy o tym ilość potrzebnego miejsca na ten symulator – 40Gb. Do tego mamy dostać produkty zintegrowane z Accu Feel, kilka modeli maszyn (możliwe, że są to porty od Carenado), tekstury ORBX i co najważniejsze nowy i wydajny engine symulatora. Dovetail mówi też o zachowanej realistyce i możliwości latania VFR i IFR. Kabiny mają być tutaj klikalne. Dostaniemy także proste edytory i planery lotu. Sam symulator ma być wydany w wersji 64 bitowej, co także jest dobrym newsem. W dniu dzisiejszym firma przedstawiła video zapowiedź tytułu, można ją zobaczyć TUTAJ. Do tego ruszyła też strona produktu na Steam (TUTAJ), a także strona internetowa tytułu (link TUTAJ). Na pewno warto śledzić ten temat i być może warto się skusić na wczesny dostęp po pierwszych opiniach na temat zapowiadanego FSW. Zapowiedź nowego tytułu na tę chwilę wygląda interesująco i obiecująco.

śr., 03/05/2017 - 22:58 -- YoYo

aerosoft.jpg capitan_sim.jpg  pilots.jpg

   

Partnerzy serwisu