Witaj Pilocie! FSX, FS2004, Flight, Rise of Flight, Lock On, DCS, Condor, Take on Helicopters, IL-2...


Digital Combat Simulator

Flight Simulator oraz P3D

Seria IL-2

Take on Helicopters

Condor Soaring Simulator

Rise of Flight

Falcon Allied Force

Testy Sprzętu

Startujemy !

Historia

Reportaże

Listopad 2016

Recenzja symulatora IL-2 Battle of Moscow

Przed nami kolejny tytuł z serii IL-2 Sturmovik na horyzoncie, nadlatuje bowiem Battle of Kuban, którego premiera datowana jest na przyszły rok. Obecny rok jednak upłynął nad pracami nad Battle of Moscow, aż do ogłoszenia, że ten symulator został ukończony w sierpniu tego roku. Oczywiście, to nie oznaczało, że temat został zamknięty, bo jak wiadomo twórcy IL-2 BoM wciąż go uaktualniają, ale można powiedzieć, że już oficjalnie IL-2 Sturmovik: Battle of Moscow wyszedł z fazy beta i prezentuje obecnie pełnoprawny tytuł. Wrzucamy dziś do serwisu nową recenzję opowiadającą właśnie o wadach i zaletach symulatora od 1CGS. Tekst jest dość obszerny i został wzbogacony ponad setką screenów. Opis jest dostępny od dziś w sekcji poświęconej serii IL-2, a bezpośredni link jest TUTAJ. Zapraszamy!

ndz., 27/11/2016 - 19:09 -- YoYo

DCS:Spitfire LF Mk. IX - start up

Eagle Dynamics opublikował dziś video z nadchodzącym modem samolotu Spitfire LF Mk IX do Digital Combat Simulator. Video przedstawia cały start up, czyli uruchamianie samolotu z pozycji pilota. Model obecnie znajduje się w przedsprzedaży ze specjalną 20% - tową zniżką. Jego premiera datowana jest na 16 grudnia, czyli mniej niż za miesiąc będzie można już na Spitfire IX polatać w silniku symulatora DCS. Model ma być kolejnym dodatkiem po FW-190D, a także P-51D i Bf-109K modelem z serii II Wojny Światowej dla DCS. Cały projekt ma opierać się na mapie Normandii i roku 1944. Co prawda samej daty wydania "Normandy Map'44" jeszcze nie znamy, ale zgodnie z tym co można wyczytać "między wierszami" jest szansa, że wydanie mapy może się zbiec z datą wypuszczenia Spitfire (albo przynajmniej poznamy oficjalnie wtedy kiedy mapa ma się ukazać). Raczej jednak jest to okres 1-2 miesięcy niż dłuższy okres. Co do samego video ze Spitem, to można je obejrzeć pod linkiem TUTAJ.

śr., 23/11/2016 - 21:16 -- YoYo

Patch 2.0.4 dla DCS 2.0 i mapki NTTR

Eagle Dynamics wydał dziś dość pokaźną łatkę dla DCS 2.0. Łatka liczy sobie okolice 16-17 Gb i oprócz zmian w foto teksturach odwzorowujących teren Newady wnosi tzw. Extension Pack. Jako, że obecnie DCS 2.0 wciąż wykorzystuje tylko dodatek DCS: Nevada Test and Training Range Map patch jest zatem nieodzowny ale tylko dla posiadaczy dodatku z płatną mapką z Newadą. Czym za to jest sam "Extension Pack"? Jest to zbiór nowych lotnisk, o które autorzy z ED uaktualnili ten teren. Łącznie jest to 12 nowych lotnisk/baz przeznaczonych dla terenu z DCS: Nevada NTTR. Dodatkowo ED urządził promocję -20% na ten dodatek dla DCS'a, która będzie obowiązywała do 28 listopada. Firma także opublikowała video w którym chwali się nowymi lotniskami o które została uaktualniona mapka z Newadą. Cała informacja TUTAJ, a video można zobaczyć TUTAJ.

pt., 18/11/2016 - 20:08 -- YoYo

Zapowiedź patcha 2.005 do IL-2 Sturmovik

Autorzy IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad oraz Battle of Moscow zapowiadają, że w przyszłym tygodniu pojawi się nowa łatka do symulatora, która to dostanie numerek 2.005. Patch przede wszystkim wniesie nowy model z tzw. serii "kolekcyjnej". Będzie to Jak-1b, który od jakiegoś czasu znajduje się w przedsprzedaży z 25% zniżką do czasu premiery tego modelu. Zapowiadany Jak-1b będzie odpowiadał modelowi samolotu z serii 127 czyli już samolotowi po modyfikacjach, z lepszymi osiągami, a także będącym jednym z najbardziej dopracowanych Jaków-1. Oprócz tego 1CGS pokazało jak będzie wyglądać pierwszy model z Battle of Kuban, którego osoby, które zakupiły bądź zakupią IL-2 BoK otrzymają już w grudniu. Będzie to Bf-109 G4, a na zachętę pokazano w jakich malowaniach model zostanie wydany. Grudzień jeśli chodzi o nowego IL-2 będzie także ciekawy, ponieważ zapowiadana jest kolejna łatka - 2.006, która wniesie Ju-52 (z możliwością pilotowania), a także obsługę Dx11, tak aby zwiększyć płynność tytułu oraz  by móc rozwijać go także w stronę sprzętu VR. Początkowo poza zmianą ew. FPS nie należy jednak spodziewać się istotnych zmian w wyświetlanej grafice, ale będzie ten temat rozwijany w kolejnych uaktualnieniach. Więcej informacji na Forum IL-2 TUTAJ.

czw., 10/11/2016 - 13:10 -- YoYo

aerosoft.jpg capitan_sim.jpg  pilots.jpg

   

Partnerzy serwisu