Witaj Pilocie! FSX, FS2004, Flight, Rise of Flight, Lock On, DCS, Condor, Take on Helicopters, IL-2...


Digital Combat Simulator

Flight Simulator oraz P3D

Seria IL-2

Take on Helicopters

Condor Soaring Simulator

Rise of Flight

Falcon Allied Force

Testy Sprzętu

Startujemy !

Historia

Reportaże

Lipiec 2016

Recenzja modelu PA44 Seminole od Alabeo

W połowie lipca b.r. firma Alabeo wypuściła z pod swoich skrzydeł nowy model z przeznaczeniem dla FSX oraz P3D. Tym razem programiści Alabeo skupili się na modelu samolotu Piper PA44 "Seminole", popularnej maszyny dwusilnikowej, głównie w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Po blisko 25h w powietrzu możemy już dziś nakreślić co model sobą reprezentuje i czy warto się nim zainteresować, o ile ktoś lubi tego typu maszyny oraz latanie cywilnymi samolotami w FSX czy P3D. Model kosztuje niecałe 35$ i jest od razu kompatybilny z serią Microsoft Flight Simulator oraz Lockheed Martin Prepar 3D. Tekst, który od teraz znajduje się w dziale z recenzjami dla FSX i P3D wzbogacono także o szereg screenów przedstawiających najnowszy produkt od Alabeo. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym opisem w serwisie, a link bezpośredni do tekstu z recenzją na temat modelu PA44 "Seminole" znajduje się TUTAJ.

pon., 25/07/2016 - 18:27 -- YoYo

Model DCS: F-5E Tiger II "Early Access"

Firma Belsimtek wraz z Eagle Dynamics wypuściła w dniu dzisiejszym zapowiadany model samolotu F-5E "Tiger II". Model jeszcze dziś można było także kupić po obniżonej cenie w przedsprzedaży, niestety obecnie ta forma promocji się skończyła. Tym samym DCS 1.5.4 doczekał się kolejnej łatki (F-5E działa na tę chwilę tylko pod tą wersją DCS), a pewnie w krótkim czasie doczekamy się również i uaktualnienia dla DCS 2.0. Przypomnijmy, że najnowszy moduł do symulatora Digital Combat Simulator ma zawierać wg. autorów: profesjonalny model lotu, interaktywny kokpit wraz z technologią rozglądania się 6DOF, wymodelowane i działające uzbrojenie w środowisku DCS, szczegółowe odwzorowanie awioniki, misje dla pojedynczego gracza, instrukcje, a z czasem ma być kompatybilny z dodatkową i płatną kampanią pod F-5E. ED wydało też świetnie zrealizowaną video zapowiedź nowego modułu, przypominającą nam klimat z filmu "Top Gun". Pełna informacja TUTAJ, a nowe video można zobaczyć pod adresem TUTAJ.

pt., 22/07/2016 - 18:07 -- YoYo

Nowy model od Alabeo dla FSX, a także P3D

Firma Alabeo wzbogaciła swój hangar o model samolotu dyspozycyjnego Piper PA-44 "Seminole". Model tego samolotu przeznaczony jest dla symulatorów serii FSX oraz P3D. Co do samej maszyny, to jest to samolot produkowany (z przerwami) do dziś (od końca lat 70-tych). Głównie jest wykorzystywany w szkołach lotniczych jako samolot służący do nauki latania na samolotach wielosilnikowych, ale oczywiście także wiele z tych maszyn znajduje się w rękach prywatnych. Jest to rozwojowa wersja popularnego Piper PA-28 Charokee, wyposażona w dwa silniki. Samolot może zabrać na swój pokład do 4-ech osób. Model za to jak pisze firma Alabeo oferuje: wysoką jakość wykonania na zewnątrz jak i wewnątrz, tekstury w wysokiej rozdzielczości, realistyczny model lotu, przestrzenne dźwięki 3D, a do tego mamy dwa rodzaje kabin, oraz możliwość integracji dodatkowej awioniki typu F1 GTN 750 oraz Reality XP GNS530. Model posiada sporo animacji, również dodatkowe, będące nowością w Alabeo (np. drgania konstrukcji w VC). Więcej informacji na stronie produktu pod linkiem TUTAJ.

pt., 15/07/2016 - 10:21 -- YoYo

Recenzja w serwisie A2A Simulations: T-6

Blisko 3 miesiące temu firma A2A Simulations wydała swój kolejny dodatek przeznaczony do serii FS, a także P3D. Najnowszy model z tej stajni dotyczył samolotu North American T-6 "Texan", czyli legendy szkolno - treningowej amerykańskiego (ale i nie tylko) nieba. Model został także wzbogacony o rozszerzenie Accu-sim, które ma zadanie maksymalnie urealnić nam zabawę w latanie na tym typie samolotu w symulatorze lotu. Jest to samolot epokowy, do którego wiele osób, emerytowanych pilotów na zachodzie czuje spory sentyment. Dziś postaramy się zmierzyć z najnowszym dodatkiem od tego wydawcy i publikujemy na łamach serwisu recenzję tego modelu. Tekst można znaleźć w dziale z recenzjami dla dodatków serii FS i P3D, a bezpośredni link do treści opisu T-6 od A2A pod który zapraszamy znajduje się TUTAJ.

wt., 05/07/2016 - 20:39 -- YoYo

-35% oraz Milviz P-38 Red Bull za darmo

Firma Milviz, wydająca dodatki do symulatorów z serii FSX oraz P3D, zgotowała dwie niespodzianki z okazji zbliżającego się Dnia Niepodległości, który będzie miał miejsce 4 lipca w USA. Po pierwsze urządził w swoim sklepie letnią promocję, polegającą na obniżce cen o 35%. Ta promocja potrwa właśnie do 4.07 i obejmuje wszystkie dodatki w sklepie producenta (między innymi model F-4E Phantom II, którego recenzja jest także u nas w serwisie TUTAJ) Drugą rzeczą, którą producent nas zaskoczył jest udostępnienie za darmo modelu samolotu P-38 Red Bull, którym można polatać w FSX oraz P3D. Model odwzorowuje współczesnego P-38, który został odrestaurowany i obecnie lata w barwach Red Bull, a jego macierzystą bazą jest Salzburg w Austrii. Samolot ten gościł w Polsce, między innymi na pokazach Air Show w Radomiu. Sam model do tej pory był płatny i chociaż został wydany już ponad 3 lata temu jako "szybki produkt" to wciąż można nim się zainteresować. Link do P-38 Red Bull, a zarazem strony wydawcy TUTAJ.

sob., 02/07/2016 - 09:14 -- YoYo

aerosoft.jpg capitan_sim.jpg  pilots.jpg

   

Partnerzy serwisu