Subscribe to YoYoSims RSS
Witaj Pilocie! FSX, FS2004, Flight, Rise of Flight, Lock On, DCS, Condor, Take on Helicopters, IL-2...


Digital Combat Simulator

Flight Simulator oraz P3D

Seria IL-2

Take on Helicopters

Condor Soaring Simulator

Rise of Flight

Falcon Allied Force

Testy Sprzętu

Startujemy !

Historia

Reportaże

Czerwiec 2016

Duże przeceny w sklepie Rise of Flight!

W sklepie z Rise of Flight ruszyła letnia wyprzedaż! Obniżki sięgają do 66% i jest to niezła okazja by wzbogacić swój hangar o nowe modele oraz dodatki, lub (jeśli ktoś nie miał wcześniej kontaktu) zapoznać się z tym tytułem - bardzo dobrym symulatorem z okresu I Wojny Światowej. Obecna promocja objęła wszystkie produkty w sklepie RoF, czyli modele samolotów, modyfikacji, dodatkową mapę Kanału La Manche oraz dodatek Ilya Muromets. Ten ostatni tytuł składa się z bombowca Sikorski S-22 Type B, do tego dostajemy dwa myśliwce Nieuport 17 oraz Albatros D.III (w odmianach używanych na tym froncie w 1916 roku), wszystkie modyfikacje dla tych myśliwców oraz nową kampanię, dedykowaną dla konfliktu pomiędzy Rosją i Austro-Węgrami, która skupia się wokół obszaru Tarnopolu (ta mapa jest darmowa w RoF). Obecna promocja potrwa do 4 lipca. Zainteresowanych zapraszamy do sklepu Rise of Flight, pod link TUTAJ.

sob., 25/06/2016 - 11:52 -- YoYo

Video zapowiedź soft'u REX Sky Force 3D

REX Game Studios, firma odpowiedzialna za tworzenie dodatków z pod marki REX Simulations dla FSX, FSX:SE oraz P3D zapowiedziała swój nowy produkt. Będzie to "REX Sky Force 3D" i na poparcie tego pojawiło się nowe video w sieci przedstawiające to, co nowy dodatek do symulatorów nam przyniesie. Na razie brak jako takiej oficjalnej zapowiedzi ze szczegółami, lecz wygląda na to, że będzie to wydanie nowej wersji architektury tekstur związanej z przedstawieniem chmur i efektów pogodowych w serii FSX/P3D. Nie jest to jednak rewolucja, a raczej ewolucja wykorzystująca i polepszająca wrażenia jakie płyną z efektów pogodowych, które mamy np. dzięki REX Texture Direct oraz Soft Clouds. Kiedy nowe tekstury chmur się pojawią tego jeszcze nie wiadomo, ale możliwe, że na nowy dodatek wspierający symulację i realistyczne wrażenia nie będziemy musieli zbyt długo czekać, w związku z pokazanym filmem. Oficjalna strona REX TUTAJ, a zachęcające video z "REX Sky Force 3D" możemy zobaczyć pod adresem TUTAJ.

ndz., 12/06/2016 - 08:52 -- YoYo

Nowa recenzja w serwisie DCS: SA342M

Najnowszym dodatkiem do symulatora Digital Combat Simulator jest model śmigłowca SA342M "Gazelle" wydany przez Eagle Dynamics ale opracowany przez firmę Polychop Simulations, która to właśnie zadebiutowała na rynku dodatków dla "bojowego" DCS'a. Debiutant moduł śmigłowca wydał już prawie dwa miesiące temu i ku zaskoczeniu wielu model Gazelle okazał się już na samym początku dodatkiem godnym uwagi i praktycznie skończonym (do czego dodatki wychodzące do DCS nie zawsze nas ostatnio przyzwyczaiły). Polychop Simulations wkroczył zatem w rynek DCS'a naprawdę z przytupem i śmiało można polecić ich najnowszą produkcję. Oczywiście by się o tym przekonać najlepiej moduł przetestować samemu, ale już dziś wrzucamy do naszego serwisu nową recenzję, która ma właśnie za zadanie przybliżyć najnowszy dodatek do DCS. Treść opisu modułu z SA342M można znaleźć w dziale z recenzjami dla Digital Combat Simulator, a link bezpośredni do tekstu można znaleźć TUTAJ.

sob., 04/06/2016 - 19:14 -- YoYo

Ruszyła strona Caucasus Map Texture DLC

Po pewnych zawirowaniach z dodatkiem dla symulatora DCS pod tytułem „Caucasus Map Texture DLC” ruszyła jego oficjalna strona, którą poprowadził autor – Starway. Przypomnijmy, że ED zapowiedziało wydanie zestawu nowych tekstur dla swojej darmowej mapy z Gruzją (Kaukaz) dla DCS 1.5 jakiś już czas temu. Dodatek miał być płatny (10-15$) i opierał się na blisko rocznej pracy autora nad tym ulepszeniem odwzorowania tekstur na ziemi dla podstawowej mapy w DCS. ED jednak koniecznie chciało plik zabezpieczyć (DRM) co się finalnie nie udało, dlatego nie podjęto decyzji o jego oficjalnym wydaniu pod marką ED. Autor finalnie wybrał inną drogę, ponieważ postanowił wydać swoje tekstury jako darmowe ale z opcją finansowego wsparcia (Donate). Jest tutaj jednak założenie, że wypuści zestaw z teksturami dopiero jeśli uzbiera z datków co najmniej 2000 $ (opcja płacenia jest poprzez PayPal, minimalne wsparcie to 10$). Wygląda na to, że próg ten szybko zostanie osiągnięty, bo po pierwszym dniu autor ma już 70% tej sumy na swoim koncie za swoją pracę. Dodatkowo polecamy także świetne tekstury naszego forumowego kolegi (Barti), nad którego teksturami dla Kaukazu można już polatać obecnie (na tę chwilę: wioska, lato, jesień), link do tematu na Forum TUTAJ. Oficjalną za to stronę (oraz rychłe wydanie dodatku) "Caucasus Map Texture DLC" można śledzić pod adresem www TUTAJ.

śr., 01/06/2016 - 07:18 -- YoYo

aerosoft.jpg capitan_sim.jpg  pilots.jpg

   

Partnerzy serwisu