Witaj Pilocie! FSX, FS2004, Flight, Rise of Flight, Lock On, DCS, Condor, Take on Helicopters, IL-2...


Digital Combat Simulator

Flight Simulator oraz P3D

Seria IL-2

Take on Helicopters

Condor Soaring Simulator

Rise of Flight

Falcon Allied Force

Testy Sprzętu

Startujemy !

Historia

Reportaże

Listopad 2015

Łatka 1.105 do IL-2 BoS wydana!

Nowy update dla IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad wydany. Tym razem uaktualnienie podniesie nam tytuł do numerka 1.105. Co wnosi ta łatka? W zasadzie sporo. Przede wszystkim posiadacze dostępu do wczesnej wersji IL-2 "Battle of Moscow" otrzymali obiecany ciężki myśliwiec Bf 110 E-2, którym można już latać (maszyna jako model sterowany AI pojawiła się za to u pozostałych). Do tego doszła niespodzianka. Jakiś czas temu firma 1CGS pokazała video z modelami czołgów jako pewien "eksperyment". Stało się, obecnie czołgi wkroczyły do IL-2 BoS i dostaliśmy je za darmo. W symulatorze wylądowały bowiem T-34-76 oraz PzKpfw III Ausf. L. Są one dostępne w misjach w trybie multiplayer, a co ciekawie mogą współpracować na mapie z lotnictwem online. Do tego autorzy tytułu wprowadzili sterowanie myszą, co jednak jest akurat krokiem wstecz i raczej czysto marketingowym rozwiązaniem. Cały news na temat tego co patch 1.105 wniósł na oficjalnym Forum IL-2 TUTAJ.

śr., 25/11/2015 - 07:37 -- YoYo

Promocja na moduły do DCS

Jak to często bywa w przypadku końcówki miesiąca firma Eagle Dynamics zorganizowała promocję na moduły do swojego Digital Combat Simulator. Obniżką sięgającą do 40% ceny standardowej objęte są wszystkie dodatki do DCS oprócz najnowszej i płatnej kampanii dla Ka-50 pt. "Republic Campaign". Warto także wspomnieć, że zgodnie z obietnicami ED do końca tego miesiąca ma wydać DCS 2.0 oraz mapę NTTR (Nevada). Zapewne wyjdzie to jednak jako Open Beta, czyli i tak będziemy musieli tutaj mieć dodatkowo zainstalowaną tę właśnie wersję (wersja DCS 1.5 wciąż funkcjonuje także jako Open Beta). Szykują się także dwa nowe dodatki. Będą to śmigłowce: SA-342M Gazelle oraz BO-105 PAH1A1. Wydawcą tutaj będzie Polychop Simulations, który tymi modelami zadebiutuje na rynku dodatków do DCS'a. Promocja w sklepie będzie obowiązywać do 26.11. Link TUTAJ.

sob., 21/11/2015 - 15:40 -- YoYo

Falcon 4.0 BMS 4.33 już jest!

Fani Falcon 4.0 "pieją" obecnie z zachwytu. Od początku listopada BMS Dev Team udostępnia nową wersję swojego głównego produktu - Falcon BMS. Zespół składa się z fanów symulacji współczesnych myśliwców, którzy ponadto potrafią naprawić i poprawić to i owo w symulatorze i już od wielu lat szlifują darmowe uaktualnienia dla poczciwego symulatora samolotu F-16 "Fighting Falcon", chociaż obecnie w Falcon BMS można także polatać na innych maszynach. Wygląda na to, że BMS Team wraz z łatką 4.33 kolejny raz odwalił kawał świetnej roboty i Falcon 4.0 w nowszej wersji oferuje i więcej i w lepszej oprawie. Do zainstalowania 4.33 wymagana jest oryginalna wersja Falcon 4.0, a następnie rejestracja na Forum BMS, gdzie znajdują się linki do 4.33. Jak ktoś Falcon'a 4.0 nie ma, a chce mieć, to akurat jest ciekawa oferta na gog.com (TUTAJ), zawierająca wszystkie części serii Falcon za 8,99 Eu. Jak obecnie wygląda Falcon 4.0, można zobaczyć na nowym video "BMS 4.33 Trailer" TUTAJ. Forum BMS za to jest TUTAJ. W naszym serwisie jest też tekst o Falcon BMS TUTAJ.

wt., 03/11/2015 - 08:11 -- YoYo

aerosoft.jpg capitan_sim.jpg  pilots.jpg

   

Partnerzy serwisu