Witaj Pilocie! FSX, FS2004, Flight, Rise of Flight, Lock On, DCS, Condor, Take on Helicopters, IL-2...


Digital Combat Simulator

Flight Simulator oraz P3D

Seria IL-2

Take on Helicopters

Condor Soaring Simulator

Rise of Flight

Falcon Allied Force

Testy Sprzętu

Startujemy !

Historia

Reportaże

Październik 2015

Patch do BoS wraz z nowymi mapami wydany!

Jak się okazało sytuacja z patchem 1.104 dla IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad była bardziej dynamiczna niż się wszyscy spodziewali. W dniu wczorajszym pisaliśmy, że pojawi się on w tym tygodniu i autorzy tytułów IL-2 BoS oraz RoF urządzili ciekawą promocję (-50% i -60%), a już pod wieczór tego dnia patch 1.104 dla BoS ujrzał światło dzienne! 1CGS działa więc zgodnie z terminem, a patch 1.104 jest jednym z ważniejszych, o ile nie najważniejszym uaktualnień dla IL-2 BoS w tym roku. Od teraz doszły nam mapki letnie oraz jesienna znanych obszarów z BoS. Mapki zostały wykonane szczegółowo i wyglądają naprawdę bardzo ciekawie dając "świeży oddech" w BoS. Do tego autorzy dorzucili nową pokaźną część kampanii dla strony rosyjskiej oraz niemieckiej, która obejmuje okres od sierpnia do połowy listopada, czyli pierwszych śniegów (i "białych" map). Osoby za to posiadające obecnie pre-order IL-2 Battle of Moscow dostały też Bf-109 E-7 już w swoje łapska. Trzeba zatem przyznać, że 1CGS wywiązał się ze swoich obietnic wyśmienicie i może być przykładem dla innych deweloperów. Łatka naprawia także niektóre zgłoszone bugi. Nie zapomnijcie bardziej otwierać chłodnice na "cieplejszych" mapkach lub krócej operować przepustnicami na najwyższych obrotach! Pełna informacja o 1.104 TUTAJ.

śr., 28/10/2015 - 06:59 -- YoYo

Promocje w sklepie IL-2 BoS i RoF

Być może właśnie teraz jest najlepszy moment na zakup IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad, jeśli ktoś jeszcze tego tytułu nie posiada (a także wzbogacenie swojego "hangaru" w Rise of Flight). Właściciele tytułu urządzili aktualnie promocję polegającą na przecenie IL-2 BoS aż o 50%. W ten sposób wersję standard można kupić za 24.99$, a wersję premium za 39.99$. Obniżce podlegają także dodatkowe modele z wersji premium La-5 oraz FW-190 A-3, które zostały wycenione po 9.99$. Warto tym się zainteresować ponieważ IL-2 BoS zostanie w tym tygodniu wzbogacony o nowe (darmowe) mapki: letnią oraz jesienną. Patch 1.104 zgodnie z zapowiedzią autorów zostanie wydany do końca tego tygodnia. Oprócz tego, jako, że 1CGS jest również współwłaścicielem tytułu Rise of Flight to tutaj także urządzono promocję na dodatki sięgającą do 60% normalnej ceny. Przeceny potrwają do 3 listopada, czyli będą obowiązywały przez tydzień. Sklep RoF TUTAJ, sklep IL-2 BoS TUTAJ.

wt., 27/10/2015 - 07:24 -- YoYo

1.104 do IL-2 Battle of Stalingrad nadchodzi

Autorzy Battle of Stalingrad oraz Battle of Moscow podali do wiadomości, że najnowsza łatka do IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad 1.104 jest już prawie gotowa i trafiła obecnie do wewnętrznych beta testów.  Najważniejszym elementem nadchodzącego patcha są dwie mapki - letnia oraz jesienna, które odświeżą nam znacznie widoki za wiatrochronem w tym symulatorze. Patch wniesie także nową kampanię (jej początek) w czasach BoS, która będzie właśnie wykorzystywać nowe mapy. Oprócz tego w tej łatce posiadacze płatnego dostępu (w przedsprzedaży) do Battle of Moscow dostaną Bf-109 E-7. Na oficjalnym forum zaprezentowano nowe screeny ze wstępu do kampanii, kilka screenów wykonanych już na nowej mapce, a także dwa nowe video. Co ciekawe, na jednym widać model T-34 z wykonanym wirtualnym wnętrzem. Łatka ma pojawić się do końca października i wszystko wskazuje na to, że 1CGS wyrobi się w czasie. Informacja TUTAJ.

ndz., 18/10/2015 - 11:15 -- YoYo

Nowa mapka już w październiku

Ekipa z 1CGS zgodnie z obietnicami planuje wydać nowe mapki (letnią oraz jesienną) dla IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad już w końcówce października. Jak do tej pory firma „trzyma” terminy zatem pozostaje mieć nadzieję, że do końca tego miesiąca faktycznie polatamy już nad innymi niż białe terenami wokół Stalingradu z czasów II Wojny Światowej. Obecnie trwają także prace nad powiększeniem kampanii. Nowa część kampanii będzie preludium do całej bitwy o Stalingrad i właśnie obejmie podchodzenie wojsk III Rzeszy pod słynny punkt zwrotny kampanii wschodniej. Obejmie zatem ona pierwszą ofensywę w stronę miasta zahaczając o miesiące sierpień i październik (nowa część kampanii jak i mapki będą za darmo). Oprócz tego 1CGS opublikował dwa krótkie filmy. Na jednym możemy zobaczyć już model Bf-109E-7 (model z Battle of Moscow, który będzie w BoS dostępny też w tym miesiącu) oraz tzw. "skip bombing" w wykonaniu FW-190A, link TUTAJ.

czw., 08/10/2015 - 07:34 -- YoYo

DCS 1.5 oraz L-39 Albatros wydany

Po długich "bojach", odległych obietnicach oraz przesuwaniu nie jeden raz już premiery Eagle Dynamics finalnie wydał w dniu wczorajszym DCS 1.5, czyli nowy engine dla symulatora Digital Combat Simulator. Żeby nie było jednak tak pięknie ED postanowiło wydać wersję 1.5 na razie jako Open Betę, czyli coś jeszcze przed wersją beta. Oznacza to, że trzeba ściągnąć całego nowego klienta przeznaczonego dla Open Beta (jest to osobny niejako instalator) i następnie go zaktualizować. Wersja 1.5 na tę chwilę nie jest jednak pozbawiona bugów i może działać mniej stabilnie niż "podstawka" 1.2. Są też problemy z synchronizacja pionową oraz modułem MiG-21bis. Niemniej 1.5 to milowy krok do przodu dla ED, a oprócz tego posiadacze już teraz chwalą sobie wydajność nowej wersji DCS i stabilne np. FPS'y. Oprócz tego Eagle Dynamics wydał właśnie moduł z samolotem L-39 "Albatros" (na który była organizowana wcześniej przedsprzedaż). Moduł jest niestety tylko kompatybilny z Open Beta, więc na 1.2 nam nie pójdzie. W tym przypadku musimy mieć zainstalowaną już nową, testową wersję DCS'a. Pozostaje mieć nadzieję, że wydawca będzie usilnie pracował obecnie nad rozwiązaniem problemów 1.5, tak by szybko wersja ta wyszła jak pozbawiony bugów tytuł. Opis co 1.5 zmienia TUTAJ, a informacje o premierze L-39 TUTAJ.

pt., 02/10/2015 - 06:53 -- YoYo

aerosoft.jpg capitan_sim.jpg  pilots.jpg

   

Partnerzy serwisu