Witaj Pilocie! FSX, FS2004, Flight, Rise of Flight, Lock On, DCS, Condor, Take on Helicopters, IL-2...


Digital Combat Simulator

Flight Simulator oraz P3D

Seria IL-2

Take on Helicopters

Condor Soaring Simulator

Rise of Flight

Falcon Allied Force

Testy Sprzętu

Startujemy !

Historia

Reportaże

Sierpień 2015

Letnia obniżka cen na IL-2 BoS

Autorzy IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad oraz 1CGS zachęcają do zakupu swojego produktu. Właśnie ruszyła krótka letnia przecena na "nowego" iłka na oficjalnej stronie oraz na Steam (wersja cyfrowa tytułu). Tytuł w wersji Standard jak i Premium zostały obecnie przecenione o 50%. Podobnie mamy z dwoma dodatkowymi modelami (dotyczy tylko posiadaczy wersji Standard IL-2 BoS): La-5 Seria 8 oraz FW-190 A-3, które można kupić po  9,99$. Pełną wersję Standard kupimy za to za 24,99$, a wersję Premium za 39,99$. Przecena jest więc warta uwagi, bowiem wychodzi dużo taniej niż wersja pudełkowa którą można kupić w sklepach w PL. Co prawda brak terminu zakończenia przeceny, jednak można się spodziewać, że oferta potrwa zaledwie kilka dni. Autorzy także przypominają o nadchodzących nowych mapkach dla IL-2 BoS, które wyjdą jako darmowe dodatki na jesieni (mapka letnia oraz jesienna). Prace nad nimi można podejrzeć na oficjalnym profilu FB TUTAJ, a link do sklepu z obniżkami z IL-2 BoS TUTAJ.

wt., 25/08/2015 - 19:03 -- YoYo

Model Grumman F7F-1 Tigercat

W sieci pojawił się nowy i natywny model dla FSX oraz P3D. Jest to model ciężkiego myśliwca Grumman F7F-1 "Tigercat". Samolot wszedł do służby pod koniec II Wojny Światowej z przeznaczeniem dla US Navy oraz US Marine Corps. W podniebnych potyczkach jednak już nie wziął udziału w czasach IIWW, za to sprawdził się podczas operacji w Korei (1950-53) jako samolot myśliwski oraz szturmowy. Projekt jest o tyle ciekawy, że Tigercat'a ogólnie brak w symulatorach i można jedynie polatać nim w quasi grze symulacyjnej War Thunder. Model który pojawił się w sieci bardzo dobrze prezentuje się na zewnątrz, ma nieźle wykonane dźwięki i animacje, kabina pozostawia nieco do życzenia, jednak jest to pakiet darmowy. Autorzy skupili się tutaj właśnie na modelu zewnętrznym importując kabinę z innej, starszej produkcji. Screeny można podejrzeć TUTAJ, TUTAJ oraz TUTAJ. Paczka z F7F-1 do ściągnięcia zajmuje 214Mb. Model autorstwa Milton Shupe / Gordon Madison można ściągnąć z SOH, link TUTAJ.

sob., 22/08/2015 - 10:33 -- YoYo

Nowa recenzja w serwisie: F-4E do FSX!

Przed nami weekend, więc zazwyczaj trochę więcej wolnego czasu niż ma to miejsce w tygodniu w gąszczu innych spraw. Zapraszamy więc do zapoznania się z najnowszą recenzją w serwisie. Tym raz będzie ona poświęcona wydaniu jeszcze "pachnącego świeżością" - modelowi samolotu McDonnell Douglas F-4E Phantom II od Milviz do symulatora MS Flight Simulator X (model też współdziała z P3D). Firma Milviz rozwija swojego Phantoma już od ponad roku. W te wakacje ogłosiła jednak, że model wyszedł z fazy beta i trafił obecnie po dołożeniu już w sierpniu Service Pack 1 do internetowych sklepów z dodatkami do FS'a na całym świecie. Jest to zatem tekst omawiający już tę ostatnią i najnowszą wersję związaną z symulacją Phantoma wydaną lekko ponad tydzień temu. Obok tej produkcji nie sposób przejść obojętnie, głównie za sprawą, że F-4 to samolot legenda. Jak za to prezentuje się sam model wydany przez kandyjską firmę Milviz? O tym można dowiedzieć się z najnowszego tekstu. Opis dodatku wrzucamy do działu o Flight Simulator, a link bezpośredni jest TUTAJ.

pt., 14/08/2015 - 19:42 -- YoYo

MC.202 dla IL-2 BoM już jest!

Niezapowiedzianie, ponieważ zazwyczaj uaktualnienia do IL-2 "Battle of Stalingrad" jeśli wychodziły to najczęściej w piątki (wraz z tzw. Developer Diary), ukazała się dziś kolejna łatka do IL-2 BoS. Patch podniesie nam numerek symulatora do poziomu 1.102. Z uaktualnienia najbardziej będą się cieszyły osoby, które już zakupiły w przedsprzedaży wczesny dostęp "Premium" dla IL-2 Battle of Moscow. 1CGS wypuścił wraz z patchem zapowiadany na sierpień samolot Macchi MC.202 Seria VIII. Trzeba przyznać, że autorzy terminów z BoM się trzymają, bowiem w lipcu, zgodnie też z terminem wyszedł Polikarpow I-16 Rata. Patch naprawia także kilka drobniejszych bugów zgłoszonych przez użytkowników, a dotyczących Battle of Stalingrad. Jak wygląda MC.202? Można to podejrzeć na oficjalnej stronie FB dla tytułu, link TUTAJ. Patch zassa się automatycznie przez klienta gry, a kolejnym modelem do IL-2 BoM będzie we wrześniu P-40.

wt., 11/08/2015 - 23:50 -- YoYo

B-17F: premiera już wkrótce, a dziś manual

Wróćmy na chwilę do ostatniego projektu od Aeroplane Heaven. Widać, że w AH faktycznie jednak koncepcja się nieco zmieniła i z obecnie dwóch modeli na finiszu prac (Lockheed Electra Model 10 oraz Boeing B-17F "Flying Fortress") pierwszym, który się pojawi w sprzedaży będzie ten, nad który prace rozpoczęły się później - B-17F. Aeroplane Heaven bowiem opublikował właśnie instrukcję dla swojego bombowca i produkt (chociaż posiada bardzo mocną konkurencję w postaci B-17G od A2A) pojawi się już niebawem na rynku. Model wzbogacono tutaj o dodatkowe animacje (ponad standard) takie jak zrzut bomb, czy obracające się i strzelające wieżyczki legendarnej Latającej Fortecy. Model zapowiada się ciekawie, chociaż oczywiście nie będzie to poziom B-17G Accu od A2A. Reprezentować za to będzie jedną z najsłynniejszych wersji B-17, czyli właśnie wersję "F". Instrukcję do modelu można już podejrzeć pod tym linkiem TUTAJ, a premierę śledzić na stronie AH TUTAJ.

czw., 06/08/2015 - 08:49 -- YoYo

aerosoft.jpg capitan_sim.jpg  pilots.jpg

   

Partnerzy serwisu